Jeden citát za všechny

„Pokud tě vůbec někdy napadne, že tvůj život stojí za nic, zamysli se nad tím jak je lidem co nemají rodinu, narodili se tělesně či psychicky postižení, oni mají jen jedno přání a to být zdraví a žít.“ Autor neznámý

O nás

Jsme sportovní klub, který se zabývá volnočasovými aktivitami, rehabilitací a výukou plavání tělesně postižených lidí s vrozenými vadami, získanými vadami a po úrazech. Této činnosti se věnujeme od roku 2001. Samostatný sportovní klub máme od 1. 1. 2023.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro koho tu jsme

Našeho plaveckého programu se v současné době zúčastňuje 22 klientů, který probíhá v pondělí 1,5 hodiny, v úterý a ve středu 1 hodinu na plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci. Všechno realizujeme v době svého volna, po práci, v odpoledních hodinách. Pod dohledem vyškoleného instruktora a dobrovolníků.

Naši klienti jsou ve věku od 6 let.  Většinu tvoří děti s dětskou mozkovou obrnou, další – kombinované vady, paraplegie dolních končetin, nevidomí, roztroušenou sklerózou, distr. svalstva a po úrazech a jiné druhy postižení.

SK KAPŘI V REPORTÁŽI

Sledujte nás na Facebooku

SK Kapři️ před 4 měsíce

Přesně před týdnem jsme se rozloučili s našimi hobity a elfy a nám už se začalo po našich tábornících stýskat. Celou dobu jsme měli konečně opravdu letní počasí, jak se na letní tábor patří. Díky tomu jsme si užili bitvu o Helmův žleb - balónkovou bitvu, šlapadla a koupání v rybníku. Během následující dní si připomeneme, co dalšího jsme spolu zažili. Tak nás sledujte, ať vám nic neunikne 😊

Naše činnost je ojedinělá

Naší činnost finančně podporuje Město Jindřichův Hradec, ale větší část dotací je ze soukromého sektoru. Jak finanční tak i formou věcných darů.