Jeden citát za všechny

„Pokud tě vůbec někdy napadne, že tvůj život stojí za nic, zamysli se nad tím jak je lidem co nemají rodinu, narodili se tělesně či psychicky postižení, oni mají jen jedno přání a to být zdraví a žít.“ Autor neznámý

O nás

Jsme sportovní klub, který se zabývá volnočasovými aktivitami, rehabilitací a výukou plavání tělesně postižených lidí s vrozenými vadami, získanými vadami a po úrazech. Této činnosti se věnujeme od roku 2001. Samostatný sportovní klub máme od 1. 1. 2023.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pro koho tu jsme

Našeho plaveckého programu se v současné době zúčastňuje 22 klientů, který probíhá v pondělí 1,5 hodiny, v úterý a ve středu 1 hodinu na plaveckém bazénu v Jindřichově Hradci. Všechno realizujeme v době svého volna, po práci, v odpoledních hodinách. Pod dohledem vyškoleného instruktora a dobrovolníků.

Naši klienti jsou ve věku od 6 let.  Většinu tvoří děti s dětskou mozkovou obrnou, další – kombinované vady, paraplegie dolních končetin, nevidomí, roztroušenou sklerózou, distr. svalstva a po úrazech a jiné druhy postižení.

SK KAPŘI V REPORTÁŽI

Sledujte nás na Facebooku

SK Kapři️ před 5 měsíců

Je to tady! I letos se bude konat oblíbená charitativní akce Bowling s Kaprem, jejíž výdělek poputuje na podporu naší činnosti. Tentokrát však ve stylu Peaky Blinders. Kapři Blinders Vás tudíž zvou na druhý ročník Bowlingu s Kaprem, kterého se může zúčastnit každý - je určen pro všechny členy, rodiče, děti i veřejnost. Výpalné je 100Kč za osobu, která si bude chtít zahrát v turnaji. Platí se na místě v hotovosti. Pokud nemáte chuť hrát či nemůžete dorazit, a přesto nás chcete podpořit, pak lze libovolnou částkou přispět na náš účet 2602397681/2010, do zprávy pro příjemce uveďte DAR. Nebo můžete přispět do naší gangové pokladničky na místě. Kromě bowlingu si můžete zahrát třeba šipky, kulečník nebo fotbálek. Po skončení turnaje a vyhlášení výsledků bude následovat Peaky Blinders Party, bude hrát DJ GIZZY @gizzy_music_agency Jak se přihlásit? 1) Sestavte si 3-členný gang 2) Pošlete email na skkapri.jh@gmail.com, který bude obsahovat název gangu, jména členů, kontakt Přihlášky posílejte do 29.2.2024. Počet týmů je omezen na 20. Vítězné gangy dostanou věcný dar a medaile. Termín a místo konání: 16.3.2024 ve 13:00 Bowling22 Komenského 10 J.Hradec Děkujeme a budeme se těšit. Kapři Blinders P.S. Žiletky a špuntovky nechte doma. Kostým je samozřejmostí. Je to jen na vás. 🙂 Těší se na Vás celá naše Kapří Company Blinders.

SK Kapři️ před 6 měsíců

Pravidelné výjezdní zasedání dobrovolníků SK Kapři. 12.1. - 14.1. 2024. https://www.apartmanypodlesem.cz/kontakt.html Děkujem Jitka Vrchlavská. Za poskytnutí přístřeší. Doporučuji tento typ ubytování. Pro vozíčkáře super. Nejen pro ně. Program pro vás na Vajgarský Kapr 2024 téměř vymyšlený. 18.5. 2024. Těšíme se na vás. Téma: Bohové Olympu :-). Další akce bude sobota 16.3. 2024. II. benefiční akce. Bowling s Kaprem. Podrobnosti se dozvíte včas. Hezké zimní všem 🙂 Starý Kapr Ivan

SK Kapři️ před 7 měsíců

Druhý adventní víkend se nesl ve znamení Ježíška. V pátek jsem se sešli v Pluhově Žďáru a užili si krásný předvánoční čas s našimi Kapry. A přišel i Ježíšek 😍 takže Ježíšku, děkujeme za dárky a @michalzoudlik děkujeme za fotky 😊

Výběr z fotogalerie

« z 2 »
« z 2 »

Naše činnost je ojedinělá

Naší činnost finančně podporuje Město Jindřichův Hradec, ale větší část dotací je ze soukromého sektoru. Jak finanční tak i formou věcných darů.