Letní tábor: Ostrov pokladů

Tábor už skončil více jak před týdnem. Po počáteční nervozitě ohledně hygienických opatření a s tím spojených nařízení, dopadlo všechno dobře.
Všichni jsme si užili krásných deset dní. Děti si odnesly zážitky z plavby po neznámé námořní mapě, poznávaly země, do kterých připluly. Musely spolupracovat jako tým, jako jeden pirát 🙂
Tak jak se zpívalo v pirátské hymně: „v přátelství najdeš pevnou hráz …“
Myslím, že jinak už všechno napsala Michaela.

Na konci svého putování si piráti mohli vybrat z pokladu, který našli, každý co mu je blízké a nebo je pro něj důležité. Kapitán Černá ruka, jak se ukázalo nebyl tak zlý jak se zpočátku zdálo a nechtěl po pirátech, aby říkali co si z pokladu odnesou. Zda srdce, Svatý grál, Archu úmluvy, tajemný amulet Obraceč času nebo zlato a diamanty. Každý si pod tím mohl představit co chtěl a je jen na něm, co si z našeho příběhu a pokladu ve svém srdci odnese. Je to jen na vás.

Příště zase v jiném příběhu. (scénář už je stejně hotový 😀 )

Chtěl bych poděkovat všem dobrovolníkům z SK Kapři, kteří pomáhali tábor uspořádat, děkuji jim za skvělou spolupráci mezi sebou, za péči o děti, za dobrou náladu po celou dobu plavby.
Děkuji firmám a organizacím, které přispěly finančně nebo jinou formou.
Jihočeský kraj, Waldviertler sparkasse a panu Radimovi Lukešovi, Michal Žoudlík, Pohřební služba Cháron, Raw Gym Jindřichův Hradec, Michaela Jůnová, Ave Jindřichův Hradec, MM reality a Vojtěch Sníža Snížek, Veronika a Martin Šimánkovi, Paní Svobodová, Rodina Hávova a Kommova, personál Penzion u Zámku Pluhův Žďár, Radim Beneš, Robert SvarcIvana Ivís Ivule ŠvarcováMart’uš DvořákováAnna LamačováDana Tesařová, Denisa Lýkařová Obludiště.cz, půjčovna kostýmů Suchdol na Lužnicí, autodoprava Alice Smrčková. Otevřená Okna za zapůjčení mikrobusu, Jan Kovář, ZD Pluhův Žďár, Kapr Pod Hradem Tomáš Müller za výborná žebra a hermelín.

Díky Adam Jůna za vedení posádky a Kateřina Mejsnarová za přípravu programu.
A děkuji mojí rodině za trpělivost.
Jestli jsem na někoho zapomněl, připomeňte se mi. 🙂
Přeji krásný zbytek prázdnin, klidnou plavbu a vítr v plachtách.
Černá ruka