Ohlédnutí za Vajgarským Kaprem 2016

Michalea Jůnová

Tolik různých emocí, zážitků, setkání v jedné sobotě? Normálně bych si myslela, že není možné tohle všechno nacpat do jednoho dne. Ale zase to vyšlo. Plavci skvěle zaplavali. Odpoledne na Jitce program střídající mušketýrské souboje, tanec , radost z medailí i dojemné poděkování. 
Čtyři měsíce jsme trénovali souboje a výsledek byl snad dobrý, ale úplně jiný, než ten nacvičený.
Přípravy a těšení byly velké, a pak to tak strašně rychle uteče. Spousta skvělých přátel, příbuzných, kamarádů a opravdu není v mých silách se všemi popovídat, jak bych si přála.
Všechno se povedlo, souboje jsme přežili ve zdraví, emoce zvládli , únos do pekla Ivan taky přežil. 
Tak trochu jsme utekli od svých každodenních životů a prostě jsme si to užili.
A mimochodem minulý týden Ivan tvrdil, že příští rok už žádné závody nebudou. Tak schválně… 

Michal Žoudlík

Včera jsem měl zase možnost strávit den s SK Kaprama při X. Vajgarském kaprovi. Byl to pro mě den a večer plný dobrých sportovních výkonů, mušketýrských soubojů, emocí, radosti, dojetí, poučení… Děkuji Ivan Jůna a celým SK Kaprům za skvělý zážitek a za vaši práci… Opět jste posunuli laťku o parto výš….. těším se na další shledání.

Martin Schubert

Kochejte se a popřemýšlejte : sobotní akce plaveckého souboru SK Kapři Jindřichův Hradec. Nejen závody,ale i následný večírek mi opět neponechal v klidu. To co zvládne naše jihočeská rodinná větev s hordou oddanych dobrovolníků udělat pro tu spoustu postižených dětí je ohromující. Závidím Ivanovi jeho stálý elán a odhodlání a taky jeho ženu Mischu,ze mu s tim pomáhá a ze mu promiji jeho ztrestene nápady do kterých ji zatahne.a lituji toho, ze nemohu nijak pomoci.ale stejně jako M&M reality JH ci kapela Crash,se pokusim nějakou tu korunu ušetřit a poskytnout na další aktivity těchto milých a bezvadnych lidí. A to samé by jste mohli i VY. Stoji to za to.

Petr Klikorka Kapela Crash

V sobotu 16.4.2016 se v KC Jitka Jindřichův Hradec konal další ročník Vajgarského Kapra. Jak název napovídá, jde o plavecké závody na bazénu v Hradci a následnéslavnostní předání cen, (spojené s bohatým doprovodným programem nesoucím se v duchu mušketýrů) handicapovaných dětí z klubu SK KAPŘI Jindřichův Hradec a jehich kamarádů z celé ČR. Akce, kterou zorganizoval Ivan Jůna s rodinou a kamarády se opravdu povedla do posledního puntíku.

Crash měl tu čest si zde nejen zahrát, ale i poskytnout zvuk a novou světelnou stage. 
Byla to pro nás zároveň úžasná příležtost k slavnostnímu předání finančního šeku na 
33 440 Kč, který vznikl na základě sbírky, jež jsme pro Kapry už 2 rokem pořádali a jejíž výtěžek bude použitý na provoz Kapřího letního tábora v Pluhově Žďáru.

Chceme tedy touto cestou moc a moc poděkovat našim kamarádům Honzovi Zvánovcovi, Zdeňkovi Prenerovi a všem fanouškům a příznivcům za podporu a příspěvky, díky kterým bude život těchto dětí zas o něco pestřejší.