Ohlédnutí za Vajgarským Kaprem 2023

V sobotu 22.4.2023 byl náš den, konal se letošní ročník Vajgarského kapra. Den byl zahájen plaveckými závody s rekordním počtem plavců ze všech koutů ČR – děkujeme za účast SK Aproba Kutná hora, Vodomílek Jihlava, Kontakt České Budějovice, Para plavání Praha, SK Kontakt Brno, SK Kontakt Ostrava a SK Kontakt Karlovy Vary.

Den pokračoval v kulturním centru Jitka, kde se konalo slavnostní vyhlášení výsledků s bohatým programem v duchu příběhu Pána prstenů. Dobrovolníci SK Kapři odehráli náš příběh o Frodovi a jeho kamarádech, vystoupila operní pěvkyně Edita Adlerová s dudáckým souborem Blue Squadron Pipe Band, o zábavu se postarali šermíři Bratři z Růže, kapela Crash a DJ Karel Veselý.

Děkujeme, díky Vám mohl být večer zase jedinečný. Děkujeme i dalším našim sponzorům a všem ostatním, kteří nám pomohli tento program zrealizovat. Největší dík však patří všem dobrovolníkům SK Kapři, protože bez nich by se celý tento den nemohl uskutečnit. A v neposlední řadě patří obdiv i všem našim plavcům za jejich úžasné výkony. My už se pomalu chystáme na přípravu letního tábora, kde náš příběh o Frodovi bude pokračovat.

Foto: Michal Žoudlík

« z 12 »